Юридичне бюро

Сучасне іспансько- та англомовне юридичне бюро надає комплексну юридичну підтримку,яка охоплює весь спектр економічної діяльності. На основі здобутих знань та досвіду ми забезпечуємо найвищий рівень обслуговування Клієнтів, завжди дбаючи про старанність та індивідуальний підхід до кожної справи. Ми зосереджуємося перш за все на чесності, професіоналізмі, надійності та відповідальності. .

Юрисконсульт – Александра Стахнік

Закінчила два факультети в Ягеллонському університеті у Кракові, отримавши ступінь магістра права та магістра в галузі управління. Отримала юридичну освіту в Районній палаті юридичних консультантів у Кракові, а потім склала професійний іспит, отримавши звання юридичного радника. У професійній практиці спеціалізується на комерційному та податковому законодавстві. Здійснила багато ділових операцій, пов'язаних з продажем пакета акцій, об’єднання, поділу та реформації комерційних компаній, а також продажу компаній чи їх частин.
Брала участь у операціях, пов'язаних з випуском цінних документів та їхнім вступом до торгівлі на регульованому ринку. Проводила випуск інвестиційних сертифікатів у закритих інвестиційних фондах. Отримала професійний досвід у престижних юридичних фірмах як у Польщі, так і за кордоном, а також співпрацюючи із Товариством Інвестиційних Фондів. Є автором багатьох виступів на конференціях з юридичної та правової тематики. Вільно розмовляє англійською та іспанською мовами.

Наша команда надає Клієнтам найвищий рівень юридичних послуг. Ми співпрацюємо з Нотаріальною конторою, Службою судових приставів, Консультантом з питань оподаткування та Бухгалтерським бюро, що є гарантією комплексного обслуговування.

Юрисконсульт – Malgorzata Gierula

Вона закінчила юридичну освіту в районній палаті юридичних радників у Кракові, а потім склала професійний іспит, отримавши звання юрисконсульта. Закінчила аспірантуру з права інтелектуальної власності на факультеті права та адміністрації кафедри права інтелектуальної власності Ягеллонського університету.
Вона концентрує свою професійну діяльність у сфері цивільного та господарського права. В основному вона займається комплексними юридичними послугами для суб'єктів господарювання, а також представляє клієнтів у судових процесах.

Спеціалізується в галузі права інтелектуальної власності, комп'ютерного права та авторського права, а також права недобросовісної конкуренції.

Вона має великий досвід роботи у складі обраної спеціалізації, зокрема у сфері комплексних послуг для корпоративних клієнтів та державного сектору. Має знання та досвід у сфері права ІТ, безпеки та захисту даних, інтернет-порталів, створення та використання комп'ютерного програмного забезпечення, впровадження IT-систем, обслуговування, аутсорсингу або ринку мобільного зв'язку.

Професійний досвід здобула в престижних юридичних фірмах і співпрацювала з інноваційною компанією з ІТ-індустрії.

Вільно володіє французькою та англійською мовами